Виберіть свою мову

Сьогодні відмічається День Незалежності України! Наша команда вітає всіх хто сприяє саме незалежності нашої Держави та її розквіту!

Незважаючи на це, ми продовжуємо воювати на волонтерському напрямку, так декілька днів потому ми разом з Благодійним фондом «Джерело Відродження» та Громадською Організацією «Громада Харкова» надали допомогу у вигляді набору для тимчасового ремонту покрівлі, гігієнічний набір для сім’ї та засоби комфортного перебування у підвалі під час бомбардувань!

Від побаченого на території її будинку були жахливі відчуття.

Жінка, котра нижче на відео, мешкає на селі Жуковського, що майже на околицях Харкова. Дім в якому вона мешкала, жило не одне покоління. I раптом через один загарбницький обстріл кожен мешканець Київського району та міста Харкова може залишитись без нічого та опинитись бодай живим та на вулиці!

Свої відчуття і відчуття тисячі Харків’ян вона розповіла у відео нижче, написані слова будуть зайвими, прослухайте її пережитий момент

Висловлюємо подяку Благодійному фонду «Джерело Відродження» та Громадській Організації «Громада Харкова» за надану допомогу мешканці Київського району!

МИ ВІДБУДУЄМО, А ЗНАЧИТЬ ПЕРЕМОЖЕМО!